Hakkımızda

 

     VİZYONUMUZ

    Türkiye de Karaoke sektörünün oluşmasını sağlamak ve bu sektörde tercih edilen kurumsal ve yaygın hizmet veren öncü marka olmak.

     MİSYONUMUZ

    Faaliyet gösterdiğimiz sektör de kaliteli, yenilikçi ve farklı hizmetler sunarak Türkiye de adından söz ettiren, yeni bir eğlence anlayışı yaratarak insanlara keyifli vakit geçirebilecekleri yepyeni altarnatifler sunmak ve değerli müşterilerimizin gönüllerinde mutlu bir iz bırakmak.

     HAKKIMIZDA

  O Ses Sensin Karaoke Cafe, 10 Nisan 2009 Yılında başladığı serüveninden bu güne alanında büyük başarılara imza atmış ve tanınmış bir marka haline gelmiştir.

  19 Yaşında maddi zorluklar yüzünden bir süper markette çalışmak zorunda kalıp ama hayattan çok büyük beklentileri olan Özgür Cem AKKOÇ'un başarısıdır. Ne olursa olsun inanan, asla pes etmeyen, tüm hırsıyla son derece kararlı olan, emek gücüyle sabah akşam demeden çalışan bir gencin başarısıdır.

  Türkiye de ilk Vip Karaoke Cafe olarak kurulan firmamız faaliyet gösterdiği ilk günden beri kendini geliştirmeyi hedeflemiş ve her geçen gün kendini yenileyerek başarılara imza atmaya devam etmektedir.

  Türkiye de Karaoke sektöründe öncü olan firmamız gelişen teknolojilere ve günümüz modern hayata uyum sağlayarak değerli müşterilerimizin çok eğlenceli anlar geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Hayatın yoğunluğundan ve iş temposundan kaçmak isteyenlerin, arkadaşlarıyla birlikte anı gerçekten yaşamak isteyenlerin akın ettiği işletmemiz hergün daha büyüyen bir marka haline gelmiştir.

  Türkiye de ilk olarak Ankara da hizmet veren firmamız 2019 yılında diğer illerde de şubeler açmayı hedeflemiş ve gerekli tüm altyapıların hazırlanması sonucunda bayilikler vermeye başlamıştır.

  Tüm teknolojik yazılımı tamamen firmamıza ait olan altyapımızın gerekli tüm patentleri alınmış, Haziran 2019 tarihinden itibaren belli şartlar altında bayilikler dağıtacak olan firmamız böylelikle Türkiye de karaoke sektörünün yaygınlaşmasını sağlayacaktır. Özellikle metropolün yoğun olduğu illerde eğlence sektörüne yeni bir aktivite olarak adımızı altın harflerle yazacağımıza söz veriyoruz.

O Ses Sensin Karaoke Cafe

Kurucu 
Özgür Cem AKKOÇ
Instagram: AylaylaCem