EVLİLİK TEKLİFİ PAKETİ 550 TL

COVID-19 ÖNLEMLERİ:
Değerli misafirimiz, Her şeyden önce sağlığınız bizim için önemlidir. İşletmemiz içerisinde Hijyen konusunda çok hassas davranmaktayız. Odalarımız her misafirimizden sonra Profesyonel dezenfektan cihazları ile her bir noktası dezenfekte edilmektedir. Personellerimizin gün içerisinde belirli aralıklar ile ateş ölçümleri yapılmaktadır ve sürekli olarak maskeyle çalışmaktadırlar. Karaoke sistemimiz için mikrofonlarımıza ve kullanacağınız diğer ekipmanlara tek kullanımlık maske takılmaktadır ve jlatinlenmektedir. Odalarımızda Covid-19'a uygun havalandırma sistemi mevcuttur. Rezervasyonunuz için geldiğinizde ateş ölçümü yapılmaktadır, ateşinizin yüksek olması durumunda şüpheli olunması sebebi ile işletmemiz içerisine almamaktayız.

PAKET BİLGİLERİ:
 Eşinize unutamayacağı sürpriz bir Evlilik teklifi yapabilirsiniz. Başbaşa zaman geçireceğiniz bu anlarınızda Karaoke yaparken de çok eğleneceksiniz.

 Tüm organizasyonu ve hazırlıkları biz sizin için yapıyoruz. Geldiğinizde sürpriz bir şekilde karşılıyoruz.

Paket İçeriği:
-2 Saat Karaoke Oda Kirası
-2 Kişilik Etli Yemek
-2 Kişilik Yaş Pasta
-3 Çeşit Kuruyemiş
-5 Çeşit Meyve
-2 Kutu İçecek
-2 Türk Kahvesi
-Odaya giriş anında Video ve Fotoğraf Çekimi (Giriş anı Profesyonel olarak 1-2dk  Video ve 10-15 adet  Fotoğraf Çekimi yapılır CD olarak verilecektir)


Odaya Giriş Anı:
 Odaya giriş yaptığınız anda içeride 1 adet volkan yakılır, masa üzerinden buharlar fışkırır, Seçtiğiniz müzik veya hazırlayacağınız slayt ve ışıklandırma ile karşılanırsınız, bu anlarınızın video ve fotoğraf çekimi yapılır. (Dilerseniz slaytınızı hazırlayarak bize WhatsApp üzerinden yollayabilirsiniz.)


Sürpriz Organizasyonu için:
 Yapacağınız sürprizin daha anlamlı ve özel olabilmesi için;

-Sürpriz yapacağınız kişiye durumu hiç hissetirmeyiniz. Hadi karaoke'ye gidiyoruz diyerek cafemize getirebilirsiniz. (veya başka bir şekilde ikna edebilirsiniz)
-Geldiğiniz de Resepsiyon da bulunan arkadaşlarımız size Rezervasyonunuzun olup olmadığını soracaklar. 
-Bize sadece Rezervasyon isminizi söyleyiniz.
-Sizi bekleme salonuna yönlendireceğiz ve kısa bir süre sonra bir arkadaşımız size eşlik ederek odanıza götürecektir.
-Odaya giriş anında tüm organizasyon başlayacaktır.

Tek yapmanız gereken 'Rezervasyon' almaktır. 

 Rezervasyonunuzun onaylanması için 100TL Kapora ödemeniz gerekir. Cafemize gelerek veya 'Rezervasyon' butonuna tıklayarak kredi kartınız ile kapora bırakabilirsiniz.

Öğrenmek ve Bilgi almak istediğiniz her şey için;
WhatsApp: 0531 989 46 95
Sabit Tel: 0312 418 54 73
Kızılay Konur2 Sk 41/C

O Ses Sensin Karaoke Cafe