Bekarlığa Veda Karaoke Party

COVID-19 ÖNLEMLERİ:
Değerli misafirimiz, Her şeyden önce sağlığınız bizim için önemlidir. İşletmemiz içerisinde Hijyen konusunda çok hassas davranmaktayız. Odalarımız her misafirimizden sonra Profesyonel dezenfektan cihazları ile her bir noktası dezenfekte edilmektedir. Personellerimizin gün içerisinde belirli aralıklar ile ateş ölçümleri yapılmaktadır ve sürekli olarak maskeyle çalışmaktadırlar. Karaoke sistemimiz için mikrofonlarımıza ve kullanacağınız diğer ekipmanlara tek kullanımlık maske takılmaktadır ve jlatinlenmektedir. Odalarımız da Covid-19'a uygun havalandırma sistemi mevcuttur. Rezervasyonunuz için geldiğinizde ateş ölçümü yapılmaktadır, ateşinizin yüksek olması durumunda şüpheli olunması sebebi ile işletmemiz içerisine almamaktayız.

Hadi Kızlar Partiye 
Düğünden önce sıkı bir bekarlığa veda yapma zamanın geldiyse ve kız kıza eğlencenin dibine vurmak istiyorsan, Sana süper bir teklifimiz var.

İstediğin Karaoke odası senindir. İstediğin gibi süsle, istediğin gibi hazırla, istediğin malzemeleri ve aksesuarları getirebilirsin, istediğin yiyecekleri getirebilirsiniz.. 

+ Kişi Başı 1 Saat 25 TL 

+ 30 Kişiye Kadar Kapasiteli Odalarımız Vardır

Küçük ama önemli bir notumuz var: Covid19 Sebebi ile odalarımız da balon şişirerek yerlere atılmasına müsade etmiyoruz, çünkü o balonlar patladığında yerdeki tozu havaya kaldırmakta hem sizi hem çalışanlarımızı korumak adına sadece uçan balona müsade ediyoruz. Uçan balona ihtiyacın olursa da bizde var merak etme. Yok süslemeyide siz yapın derseniz onuda yaparız :)


Bize Ulaşmak İstersen;
WhatsApp: 0531 989 46 95
Sabit Tel: 0312 418 54 73
Kızılay Konur2 Sk 41/C - ANKARA

O Ses Sensin Karaoke Cafe